Závesné kahancové svietidlo

Svietidlo s teplým plameňom určené na intímne osvetlenie bytu a reštaurácie. Základným médiom je aromatický olej umiestnený v keramickom kahanci. Svietidlo sa inštaluje samostatne aj v zostave s elektrickými závesnými lampami. Je upevnené do stropu pomocou konzoly z kovu, alebo dreva. Rozmery podstavy Ø160 mm.

View the embedded image gallery online at:
https://drot.sk/index.php/svietidla#sigProId9d500eb35b

Drotársky stôl

Komplet určený na stolovanie v ktorom je zakomponované osvetlenie, stôl a jedálenská súprava. Základom je kovová konštrukcia so sklenenou pieskovanou doskou. Centrom je variabilný stred stola s kruhovým otvorom pre misu, do ktorej sa vkladajú keramické nádoby podľa potreby stolovania. Tri malé svietidlá vytvárajú príjemnú atmosféru. 

View the embedded image gallery online at:
https://drot.sk/index.php/svietidla#sigProId77c346456b

Svietidlá a drotárstvo

Drotárstvo je jedinečným slovenským ľudovým remeslom, ktoré preniklo do celého sveta. Nadväzujúc na túto tradíciu vytvorili sme pre Vás výrobky s moderným dizajnom v harmónii s novým ponímaním životného štýlu. Pri výrobe sa používajú staré originálne ručné postupy a techniky. Preto sa produkty realizujú v jedinečných kusoch alebo v malých sériách. Výrobok je opatrený puncom a číslom. Číslovanie Vám prezradí počet kusov z danej série. Každý kus je povrchovo upravovaný podľa priania zákazníka, buď galvanickým pokovovaním ( meď, nikel, čierny zinok ), alebo antistatickým nanášaním farby (comaxit).